Er zijn nog geen aanmeldingen of opmerkingen bij deze oproep. Ben jij de eerste?
Log in om je aan te melden of een vraag te stellen
Hoi allemaal, Omdat ik graag weer vaker nieuwe recepten, keukens, kookstijlen en smaken zou willen ontdekken lijkt het mij erg leuk om een soort kookclubje te beginnen met mensen die dit ook interessant lijkt! Natuurlijk hoeft dit niet allemaal met veel verplichtingen, maar ik denk aan iets van 1x in de 8 weken samen een menu samenstellen en dit dan ook samen koken en opeten (natuurlijk onder het genot van een lekker wijntje/biertje indien gewenst). Over mijzelf, ik heb al langere tijd veel interesse in koken en heb afgelopen jaar een cursus Italiaans koken gevolgd (mijn favoriete keuken!). Daarnaast heb ik enkele jaren als keukenhulp gewerkt in een eetcafé, waardoor ik enige ervaring heb met smaken en uitgebreidere recepten. Lijkt het je leuk samen te koken en nieuwe recepten, smaken en keukens te ontdekken? Stuur me dan zeker een berichtje! Zelf denk ik dat het met 4 tot 8 personen het leukst is, maar meer of minder kan natuurlijk ook prima. Groet, Cas
Hoi allemaal! Ik ben Iris, 23 jaar, en ik woon inmiddels al een tijdje in Groningen. Hoewel ik hier al een aardig leventje heb opgebouwd, lijkt het me leuk om met een gezellig groepje wat vaker op te trekken! Of het nu gaat om lekker eten, borrelen of een leuke activiteit in de stad – ik ben voor veel in! Ik vind het ook leuk om interessante gesprekken te voeren of gewoon kneuterig een spelletje te doen. Als je het leuk vindt om gezellig eens wat samen te ondernemen, stuur dan gerust een berichtje!
Hee hallo! Een echte foodie hier. Ben gek op lekker koken, lekker eten en al het sociale erom heen; uit of thuis. Ik woon samen en heb 2 pubers. Voor mijn werk ben ik veel op reis. Het lijkt me erg leuk een kookclubje te beginnen en daarbij meteen weer wat nieuwe mensen te leren kennen. Gezelligheid voorop! Afwisselend zelf gerechten maken, nieuwe tentjes uitproberen, wijnproeverijen, goeie gesprekken enz. in de regio 010. Zelf denk ik aan rond de 5 a 7 personen. Wie lijkt het ook wat?