Er zijn nog geen aanmeldingen of opmerkingen bij deze oproep. Ben jij de eerste?
Log in om je aan te melden of een vraag te stellen
Hallo allemaal, ik ben Irma 40 en ik woon samen met mijn vriend Peter Paul 43 en onze zoon in Drunen. Wij zijn echte brabanders en genieten heel erg van lekker eten en drinken. Nieuwe recepten uit proberen doen wij erg graag! Het lijkt ons leuk om de liefde voor lekker eten te kunnen delen met anderen.
Hoi, ik ben Roos! Samen met een klein groepje dames spreek ik ongeveer één keer per maand af om de leukste dingen te doen: borrelen, uit eten gaan, spelletjes spelen, bowlen en we hebben zelfs al een karaoke-avond gehad (ja, écht!). Het is allemaal super laagdrempelig en vooral heel gezellig. We zijn nu nog een klein groepje en zouden het leuk vinden om een paar extra mensen erbij te hebben. Dus ben jij op zoek naar een gezellige groep om leuke dingen mee te doen en nieuwe mensen te leren kennen? Laat het me weten! Dan plannen we snel een date. Ik kijk ernaar uit om je te ontmoeten!
Ik ben dol op taarten, cakejes of muffins bakken. Echter in de normale bakboeken zitten de recepten zo vol met suiker dat ik me er niet fijn bij voel om het te maken, want suiker is zo onzettend slecht. Tegenwoordig bestaan er ook steeds meer gezonde bakboeken zoals bijvoorbeeld van Amber Alberda of Rens Kroes. Het lijkt mij een uitdaging om lekkere dingen te bakken met suikervervangers zoals dadels, honing, agavesiroop.
Ben je tussen de 30 en 40 jaar en geïnteresseerd in gezond bakken?
Heb je daarnaast overeenkomsten met de interesses in mijn profiel (Of 1 uit t rijtje is ook prima:) dan lijkt het me leuk je te ontmoeten als lid van de bakclub. Samen gezellig taarten/cake/muffins bakken en daarna opeten onder het genot van een drankje en gezelligheid iedere keer bij iemand anders thuis. Ik zie je berichtje graag tegemoet via stephanie46@hotmail.com