Hallo Milou Wij zijn een een kook/eetclub van 3 heren variëren van 34- tm 45 jaar. Wij willen onze kookclub graag uitbreiden naar 5-6 leden. Onze niveau is van hobby tot aan professional. Humor staat voorop en normaliter rouleren wij de locatie en pogen wij 1x per 1.5 a 2 maand te koken. Is dit wat voor jullie? Mvg Tim
Dag, ik ben 32 jaar en kan prima koken. Ik heb een basiskoksdiploma gehaald ooit en ben omgeschoold naar bouwkundig ingenieur. Nu woon ik sinds een jaar in Zwolle, daarvoor 2,5 jaar gewoond in Deventer, 3 maanden in Hoenderloo en 6 jaar in Breda. Behoorlijk wat meegemaakt, maar nu op zoek naar gezelligheid.
Hoi Milou & Janneke, Wat een leuke omschrijving hebben jullie geplaatst. Het lijkt me tof om wat meer over jullie te weten te komen;) Groetjes Willemijn
Log in om je aan te melden of een vraag te stellen
Update: op dit moment ben ik niet meer op zoek!
Hoi! Ik ben Marlies, 34 jaar en net komen wonen in Zwolle. Ik ben onlangs getrouwd en via mijn man ken ik het fenomeen kookclub. Hij is al langer lid van een kookclub, en nu dacht ik dat zie ik ook wel zitten. Het lijkt me leuk om ongeveer 1x per 6-8 weken bij elkaar te komen, dat iedereen wat kookt in een thema of dat 1 iemand kookt. Gewoon gezellig, huiselijk. Wellicht is er nog tijd voor een spelletje, daar ben ik ook wel voor in. Laat het maar horen als je dit ook ziet zitten!
Hoi! Ik ben Lorien, 24 jaar, en ik woon sinds een paar weken in Zwolle. Ik wil graag nieuwe mensen leren kennen in de stad en ben dol op koken en borrelen. Daarom ben ik op zoek naar een gezellige groep mensen die ook houden van koken en eten. Ik experimenteer graag in de keuken en geniet ervan om nieuwe gerechten en smaken te ontdekken, inclusief bijpassende drankjes. Daarnaast hou ik van bakken, spelletjesavonden, en struinen over de markt op zoek naar leuke producten uit de regio of ingrediënten uit een compleet andere keuken.
Hey! Ik ben Esther, 25 jaar en ik woon nu een maandje in Zwolle. Ik hou van lekker eten en gezelligheid, en daarom zoek ik leuke mensen om samen mee te koken, te eten, te borrelen en vooral te lachen! Ik ben op zoek naar een groep meiden (of gemengd, iedereen is welkom!) die net als ik houden van koken, eten, en vooral gezelligheid. De bedoeling is om om de paar weken af te spreken voor een lekkere kookavond en/of een borrel, welke dag daarin het beste uitkomt zullen we eerst even afstemmen. Naast de eetclub lijkt het me ook leuk om samen andere dingen te ondernemen, zoals naar musea, feestjes/festivals, filmavonden of spontane uitjes. Lijkt het je leuk om mee te doen? Ik hoor graag van je! Groetjes, Esther