Hee Meike, Ik heb al paar reacties op mijn oproep ontvangen. We willen graag ons groepje uitbreiden. Jouw oproep spreekt ons heel erg aan. Ons lijkt het leuk om elkaar te ontmoeten. Lijkt jou dit ook leuk? :) Groetjes, Marleen & Annika
Hey Marleen & Annika, het lijkt me heel leuk om aan te sluiten en elkaar te ontmoeten! Hebben jullie een app groepje oid? :)
Hey Meike, je oproep sprak mij erg aan. Ik heb ook mijn vrienden en vriendinnen moeten achterlaten om hier te komen wonen. Ik wil graag wat mensen leren kennen hier in Zutphen om gezellig dingen mee te doen. Jouw lijstje klinkt erg goed. Ik wil je graag ontmoeten om elkaar beter te leren kennen. Misschien zit je al in een eetclub, waar ik mij graag bij aansluit. Ik hoor het graag. Gr Maaike
Hoi Meike, Wat een leuk berichtje! Ben je nog op zoek naar mensen voor je kookclubje? Lijkt mij gezellig om eens in de zoveel tijd samen te koken. Maar ben ook in voor een avondje borrelen, sporten of wat anders ondernemen! Stuur maar een berichtje als dat je ook gezellig lijkt. Groetjes, Julia
Hoi Meike, Je hebt al heel wat leuke reacties onder jouw oproep! Is er al iets “gaande”? Waarbij jullie misschien nog extra gezelschap zoeken in de vorm van nog een Zutphense meid? Ook ik ben hier in de Achterhoek gekomen vanwege de liefde. De liefde is inmiddels over, maar de liefde voor hier is gebleven. Ik hoor graag of je al plannen hebt! :)
Log in om je aan te melden of een vraag te stellen
Hoihoi! Ik ben Meike, 25 jaar en sinds 2 jaar woon ik samen met mijn vriend in het mooie Zutphen. Druk bezig met ons klus huis! Veel vrienden wonen verder weg en daarom ben ik op zoek naar wat gezelligheid in de buurt. Omgeving Zutphen of Deventer. Ik hou erg van dingen ondernemen (waaronder ook etentjes organiseren) en het lijkt me leuk dit met wat anderen op te pakken. Gezellig samen koken, op het terras, borrelen, winkelen en noem maar op! Ook sportieve activiteiten lijken me leuk! Spreekt dit jou ook aan? Dan hoor ik het graag:)
Ik zoek 30, 40, 50-ers, en ouder, die het leuk vinden om lekker en gezond te koken en eten, maar eventueel ook in zijn voor een bordspel, ern boekbespreking, natuurwandeling, en culturele uitstapjes. Ik woon zelf sinds kort in Vorden.
Graag appen bij interesse! 0644691066 Lonneke
Sinds november 2021 woon ik in het buitengebied van Eefde en wil hier nieuwe mensen te leren kennen. Ik kook graag, hoeft niet erg culinair, en ik vind het gezellig samen met anderen te eten. Ook leuk om samen nieuwe gerechten te proberen en elkaar te inspireren eens iets te maken wat je voor jezelf niet zo snel zou maken. Het lijkt me leuk om een groep van zo'n 6 mensen te vormen en elke zoveel weken bij een van ons te eten. Restaurantjes uitproberen is ook een optie. Mocht je niet zo graag alleen koken maar wel lekker willen eten, dan is samen koken misschien net zo gezellig. Ik kijk uit naar leuke reacties en wil dan een borrel plannen om elkaar te leren kennen en af te tasten wat ieder zou willen. Groet Hanneke