Hey Amber, ik woon ook sinds kort in Deventer. Lijkt me leuk!
Hoi Amber, Ik ben Lauren en ben ook 29 jaar. Ik woon al een paar jaar in Deventer. Ik zou het leuk vinden om met anderen in Deventer te kunnen eten of om samen iets te kunnen ondernemen zoals wandelen of ergens wat te gaan drinken. Ik zou het leuk vinden om iets af te spreken!
Hey Amber, Lijkt me leuk om jou (en de andere) te leren kennen! Ik ben zelf 27 jaar en woon nu bijna een jaar in Deventer. Vanwege verbouwingen heb ik nog niet veel mensen kunnen ontmoeten, maar het lijkt me leuk om met een clubje af en toe te borrelen, Deventer te ontdekken of spelletjes te spelen. Laten we een keer kennismaken! Groetjes, Eline
Hey Amber, mij lijkt het ook leuk een keer kennis te maken! Ik woon zelf in Colmschate, dus niet ver weg ;). Het merendeel van mijn vriendinnen woont ook verspreid over het land, dus altijd leuk om in Deventer nieuwe mensen te leren kennen!
Hi Amber (en anderen!), Ook ik woon nog net geen jaar in Deventer en heb m'n vrienden verspreid over het land wonen. Lijkt me leuk om te meetne voor een borrel, wandeling, spelletje etc! Ben wel wat ouder, 37, maar hopelijk is dat geen probleem haha Woon overigens alleen, geen partner, kinderen en huisdieren. Liefs, Maaike
Hi allemaal! Ik woon sinds een half jaar in Deventer en wil graag wat meer mensen in de buurt leren kennen. Lijkt me leuk om een keer kennis te maken, spelletje spelen, koken, borrel, allemaal gezellig.
Hi Amber! Ik zou me graag aansluiten, zit een beetje in het zelfde schuitje als jij, vrienden verder weg en nieuw in Deventer. Lijkt me leuk om zo nu en dan wat leuks te doen met een aantal! Groetjes Isaure!
Hoi Amber & anderen, A bit late to the party misschien, maar ik zou het ook leuk vinden om wat mensen te leren kennen. Zelf woon ik sinds begin dit jaar in Deventer, samen met m’n vriend en kat. Misschien kunnen we eens wat afspreken? :)
Hoi iedereen, ik ben Iris (27) en ook op zoek naar wat nieuwe contacten in Deventer. Lijkt met leuk om wat af te spreken!
Ha iedereen, Veel reacties, dus ik gooi die van mij er ook maar bovenop! Ik ben Odette, 26 jaar oud en twee maanden geleden verhuisd vanuit Utrecht naar Deventer met mijn vriend (en inmiddels puppy????). Hiervoor woonden we in Groningen dus alle vrienden wonen all over the place. Lijkt me leuk om aan te sluiten! Liefs!
Log in om je aan te melden of een vraag te stellen
Wij zijn al een klein jaartje een eetclubje en zoeken nog extra dames die het leuk vinden om af en toe te gaan uit eten, iets cultureels te bezoeken in deze leuke stad of samen te borrelen en koken. Nu wisselt het aantal een beetje van 3 tot 5 al naar gelang wie kan. Leuk als je aansluit!
Hey! Na bijna 2 jaar geleden naar Bathmen te zijn verhuisd, zou het me eindelijk eens leuk lijken om mensen in de regio te ontmoeten! (Deventer e.o.)
Ik ben 31, bak (zoet, brood, pizza!) en kook zelf, probeer graag nieuwe recepten uit, en vind het daarnaast ook leuk om zo nu en dan eens een creatieve workshop te volgen (momenteel pottenbakken!). Daarom zou het me zo leuk lijken om een paar mensen te vinden om 's een keer mee af te spreken voor een eet/bakclubje of misschien eerst een koffie'tje of lunch om te kijken of het een beetje gezellig is? We zien wel. :)
Het gaat mij om het samenkomen. Bij voorkeur in het weekend, 1x per 4 of 6 weken. Gezellig wat uurtjes met elkaar doorbrengen en je veilig voelen om de dingen te delen die je bezig houden. Er wordt vegetarisch gegeten in een gezelschap niet groter dan 6. Leuk als er een mix ontstaat van dames en heren leeftijd 50-70 Een spel kan ook altijd gespeeld worden. Dat stemmen we af.