Hooi, ik ben ook net nieuw in Utrecht en wil graag nieuwe mensen leren kennen om mee te koken, borrelen, sporten... Ik vind altijd alles leuk :) het lijkt me super gezellig om samen eens wat te ondernemen
Hoi meiden, ik join jullie graag! Ben net nieuw op dit platform dus even uitzoeken hoe het werkt haha, maar lijkt me leuk om contacten uit te wisselen om wat af te spreken!! :)
Hoi hoi, ik doe graag mee! Groetjes, Amber
Hi meiden! Ik ben ook net nieuw in Utrecht en wil graag wat mensen hier leren kennen! Zelf doe ik ook aan yoga, en ik hockey. Het lijkt me heel leuk om samen wat activiteiten te ondernemen! :)
Log in om je aan te melden of een vraag te stellen
Hi! Ik ben op zoek naar leden voor een gezellig foodclubje in het mooie Utrecht! Graag zou ik met enige regelmaat en veel enthousiasme samenkomen voor een heerlijke maaltijd en/of een gezellige borrel. Zelf ben ik 25, aan het eind van mijn studie/begin werkend en (semi) nieuw in deze prachtige stad. Ik zou me graag (nog meer) thuis willen voelen en hoe lukt dat beter dan met heerlijk eten, drinken en leuke nieuwe vrienden!? Neem vooral contact met me op en laten we kijken of er een klik is :)
Hoi! Ik ben Sophie en ik ben sinds twee jaar weer terug in de mooie stad Utrecht. Het lijkt me leuk om nieuwe mensen te ontmoeten in Utrecht, en een eetclubje is daar een perfecte manier voor. Ik vorm graag een groepje van 6-8 mensen waar we eens per twee of drie weken samen eten, steeds bij iemand anders thuis. Ik kom uit Brabant en ben een echte Bourgondiër: ik houd van lekker eten, borrelen en gezelligheid. En voor andere mensen koken is toch leuker dan alleen voor mezelf. Heb jij zin om met mij een groepje te vormen? Stuur een berichtje! :)
Ben jij 35+, woonachtig in (omgeving) Utrecht en heb je net als ik ineens het gevoel dat je wat vaker op de bank zit terwijl je liever die tijd gebruikt voor (nieuwe) gezelligheid en de gezamenlijke passie ‘lekker eten’? Let’s meet up!