Wie wil samen met gezellige mensen koken en eten in... - eetclub.nl
Wie wil samen met gezellige mensen koken en eten in Maastricht?
Op zoek naar nieuwe leden
Mi

Mieke, Maastricht
2019-06-25

Bekeken: 492

Aangemeld: 3

Gereageerd: 3

Hoi allemaal, ik zou graag nieuwe mensen willen leren kennen, en ik vind het erg leuk om te koken en samen te eten en te kletsen. Ik eet al een paar maanden koolhydraatbeperkt voor mijn gezondheid, maar dat is verder geen probleem, het is goed te combineren met mensen die wel pasta, rijst en aardappels willen eten. Ik ben zelf 44 jaar, maar ik zoek mensen van alle leeftijden, vanaf pakweg 25 tot 55 jaar. Lijkt het je wat, laat wat van je horen!

Ideaal voor
vrouw , 30s, 40s, 50s

Meld je aan bij deze eetclub of stel een vraag

  • El

    Elske uit Maastricht
    27 July 2019

    verzoek

    Hoi Mieke, Ik wil graag bij jouw eetclub omdat...ik net naar Maastricht verhuisd ben, leuke mensen wil leren kennen en van koken en eten houd. Leeftijd 53, woon in Maastricht

  • rianne uit Maastricht
    30 July 2019

    verzoek

    Hoi Mieke, Ik wil graag bij jouw eetclub omdat...ik verhuis as vrijdag naar maastricht en wil graag nieuwe mensen leren kennen die net als ik van eten houden en het leuk vinden om te koken

  • Li

    Lianne dohmen uit Berg en terblijt
    4 March 2020

    verzoek

    Hoi Mieke, Ik wil graag bij jouw eetclub omdat ik het ook leuk vindt om nieuwe mensen te leren kennen en samen te eten en te koken. Graag hoor ik of er al een clubje ontstaan is.

  • Ma

    Marielle
    27 June 2020

    Hoi Mieke, Ik wil me graag aanmelden bij je eetclub, als het nog bestaat☺️ Mijn naam is Marielle Eijssen, ben 51, en zou het superleuk vinden om samen te koken en gezellig avondje ervan maken. Mijn kookkunsten mogen ook nog flink bijgeschaafd worden. Graag hoor ik van je. Groetjes Marielle

  • Ja

    Jaimie uit Utrecht
    14 May 2021

    Hallo, ik zou me graag aansluiten bij deze club. Ik ben 43 jaar en hou van koken en wil graag nieuwe mensen leren kennen.

  • Ja

    Jaimie uit Utrecht
    14 May 2021

    Ik woon sinds 2 maanden in Maastricht

Log in om je aan te melden of een vraag te stellen

Anderen bekeken ook deze oproepen