Hallo, ik ben Julie (56 jaar, gehuwd)
lid sinds May 2022
your image

Woonplaats: Beekdaelen

Geslacht: vrouw

Mijn idee is om een (eet-)clubje te vormen in de gemeente Beekdaelen en bijvoorbeeld 1 x per maand (nader te bepalen) bij elkaar te komen om samen te koken. Borrelen (ik drink overigens geen alcohol, maar dat mag de pret niet drukken),uit eten of eventueel een andere gezellige activiteit kunnen ook tot de mogelijkheden behoren. Lijkt het jou leuk om deelgenoot te worden van deze eetclub? Stuur svp even een berichtje met een toelichting waarom het je iets lijkt.
Alles wat we moeten weten over jou?
Graag wil ik alles in gezamenlijk overleg bepalen.
Kookniveau
Ik wil graag experimenteren in de keuken en samen met de eetclub nieuwe gerechten en stijlen uitproberen.
Mijn dieet is...
Ik eet alles
Oproepen

Gezocht deelnemers nieuwe eetclub Beekdaelen

Ju

Julie (56 jaar, gehuwd), Beekdaelen
2022-05-02

Bekeken: 263

Aangemeld: 0

Gereageerd: 0

Mijn idee is om een gezellig (eet-)clubje te vormen in de gemeente Beekdaelen en bijvoorbeeld 1 x per maand (nader te bepalen) bij elkaar te komen om samen te koken.
Borrelen (ik drink overigens geen alcohol, maar dat mag de pret niet drukken), uit eten of eventueel een andere gezellige activiteit kunnen ook tot de mogelijkheden behoren.
Lijkt het jou leuk om deelgenoot te worden van deze eetclub?
Stuur svp even een berichtje met een toelichting waarom het je iets lijkt.

 

 

https://www.eetclub.nl