Hallo, ik ben Dineke
lid sinds August 2023
your image

Woonplaats: Nijmegen

Geslacht: vrouw

Hoi, ik ben Dineke - een gelukspsychologe en docent/onderzoeker (‘enjoyment in relationships’) binnen de psychologie aan de Radboud Universiteit. Heb in 2017 mijn baan opgezegd om te gaan reizen en sinds enkele jaren weer terug in NL en sinds kort weer in Nijmegen. Zou graag net als voorheen weer deel uit willen maken van een gezellige eetclub.
Alles wat we moeten weten over jou?
Zelf ben ik vegan maar in de vorige eetclub waar ik lid van was voor ik ging reizen werd er soms ook vegetarisch gekookt en een enkele keer vis gemaakt (geen vlees overigens) en voor mij werd dan iets gelijkwaardigs vegan gemaakt qua smaakbeleving en dat werkte goed dus nu ook prima!
Kookniveau
Ik wil nieuwe mensen ontmoeten en samen met de eetclub mijn kookkunsten aanscherpen.
Mijn dieet is...
Vegetarisch/Veganistisch
Ik ben dol op koken met ingrediënten van...
Wereldkeuken
De Versmarkt
Bijzondere winkels
De nieuwste trend
Ik haal inspiratie uit...
Kookboeken
Websites en Blogs
Sociale Media
Topkoks
Mijn reizen
Oproepen

Eetclub zoekt nieuwe leden

Dineke, Nijmegen
2025-02-27

Bekeken: 78

Aangemeld: 0

Gereageerd: 0

Hou je van gezelligheid, lekker eten, vind je koken erg leuk en ga je er graag op uit? Dan is onze eetclub misschien wat voor jou! Bij onze eetclub staan smaak, vriendschap, samen tafelen, sfeer creëren en nieuwe dingen uitproberen, centraal. Wij vinden het erg leuk om heerlijke gerechten, smaakvolle combinaties en thema’s, bv. high tea, Mexicaans of een lunch uit te proberen en te delen met elkaar. Wij koken en bakken vegetarisch, waarbij er voor 1 persoon qua smaaksensatie vergelijkbare plantaardige gerechten bij zitten (1 deelneemster is veganistisch). Vind je koken erg leuk en wil je jouw liefde voor heerlijke gerechten delen met gelijkgestemde vrouwen in Nijmegen of nabije omgeving? Dan horen we graag van je! We zijn nu met 2 vrouwen en zoeken nog 2 deelneemsters. Elke zes weken komen we (4 vrouwen) samen voor een smakelijke en gezellige kookervaring. Een van ons verzorgt een heerlijk driegangendiner, met bijpassende drankjes en een mooi aangeklede tafel om de avond compleet te maken. We hopen je snel te ontmoeten, je bent van harte welkom en we kijken er naar uit!

https://www.eetclub.nl